default_mobilelogo

Klub alpského lyžovania Jasná je sa stará o mladé lyžiarske talenty nie len z mesta Liptovský Mikuláš, ale aj z jeho širokého okolia. Klub je zastrešený pod organizáciou Združenie Športových Klubov Jasná, ktorá je nástupníckou organizáciou bývalej Telovýchovnej jednoty Jasná, ktorá má bohatú dlhodobú históriu.

 

Uplynulo už viac ako 6 desaťročí od založenia prvého lyžiarskeho oddielu (1953), kedy začal fungovať pod Telovýchovnou jednotou Nízke Tatry - Demänovské jaskyne, neskôr TJ Dynamo Nízke Tatry a dlhá roky potom ako Telovýchovná jednota Jasná, ktorá vychovala mnoho výborných zjazdárov a reprezentantov.

> viac o história klubu

Ďakujeme všetkým, čo prispeli na našu činnosť.

 

Vyhlásenie o poukázaní podielu dane


2% z vaších daní už každoročne tvoria nie malú časť našich finančných prostriedkov, ktoré slúžia na bežné fungovanie klubu a zabezpečenie základných vecí spojených s našou činnosťou. Toto je jedinečná možnosť ako môžete priamo nasmerovať aspoň čiastku z Vami odvedených daní za uplynulý rok na konkrétny účel. Bolo by škoda nevyužiť to.

Aj tento rok poukazujeme na organizáciu, ktorá nás zastrešuje, Združenie športových klubov Jasná. Prosíme preto prispievateľov, aby nám dokladovali svoj príspevok kópiou poukázaného tlačiva, aby sme si konkrétnu čiastku mohli priamo previesť na účet a nebola rozdeľovaná medzi ostatné kluby. Ak nahovoríte kolegov a známych, bude potrebné z tohoto dôvodu zaslať na náš e-mail správu s menom prispievaťeľa alebo názvom ich firmy.

 

Ďakujeme.

 

Môžte si stiahnuť predvyplnené tlačivo na rok 2020: 

tlačivo na poukázanie podielu z dane z príjmu

 

 

> Archiv čerpania sponzorského 

 

Slalom na kolieskových korčuliach

Tento rok sa naši žiaci začali v letnom období venovať In-line slalomu. V júly sa účasnili majstrovstiev Slovenska v tomto športovom odvetví, a vrátili sa ako víťazi.

Poznáte druhú Mikulášanku pretekajúcu v svetovpm pohári?

Tento rok sme na náš náborový plagátik, ktorý visel na základných školách v septembri po meste, dali na hlavičku obrázok s Maťou Dubovskou, ktorá pod vedením svojho otca a trénera KAL vyrástla v našom klube. Reprezentuje Českú republiku.

 

Pilotné video k serálu RTVS - Športové nádeje - natočené v Jasnej v decembri 2017

video RTVS - Športové nádeje

 

Archívne video z telocvične (2009) > klikni tu

Začiatok sezóny v pred pár rokmi... > klikni tu