Peťa Vlhová pozdravuje "KAListov" Zostava trénerov Klubu alpského lyžovania 2017/18 Jarné sústredenie Chopok-juh 2018 Demänovská jaskyňa slobody - otvárací ceremoniál Svetového pohára

Slovenský Raj  8.-12.7.2018

Inštrukcie:

- Stretávame sa na železničnej stanici LM v nedeľu o 13:00 hod (pri STK), kto nepríde v daný čas, považujeme, že sa dopraví aj s bicyklom do Podlesku individuálne
- Žiaci a starší predžiaci pôjdu tam aj späť na bicykloch. Zraz cyklistov je v Královej Lehote 12.30 (viac info Vlado)
- Bicykle a batožinu budeme od 13:00 nakladat na vlečku a klubového auta a následne prepravíme všetko do kempu.
- V kempe je v deň príchodu zabezpecená večera v restaurácii Rumanka o 18:00 a 18:30
- Každy deň maju deti zabezpečenu plnú penziu (ranajky, obed formou balíčka a teplú večeru.
v stredu večer grilujeme a opekáme
- V deň odchodu (štvrtok) odchádzajú učastníci z kempu s balíčkom
- Každodenná náplň pozostáva z rannoej rozcvičky, pešej túry alebo cyklo-túry (pre mladšich je zabezpečený vývoz bajkov)
- Po túrach bude ako každy rok v kempe pripravene množstvo súťaží, loptovych hier a podobne.
- Predpokladaný návrat je štvrtok 12.6. do LM o 14:15 na Železničnú stanicu (ciklisti na klub)
 
---
 
Výbava a výstroj (doporučenie):
 
- bicykel
- prilba
- oblecenie do dazda
- turisticke topanky
- športove tenisky
- prezúvky
- min 6ks tricko kratky rukav
- min 2ks tricko dlhy rukav
- tepla mikina
- nepremokava bunda
- 2ks kratke nohavice
- 1ks dlhe turisticke nohavice
- 1ks teplaky
- 5ks spodne pradlo
- 6ks ponožky
- uterak
- prsiplast
- siltovka
- slnecne okuliare
- opalovaci krem
- flasa na vodu
- batoh na turistiku
- hygienicke potreby
- čelovka
- minimum sladkost ! (aj tak prepadnu mraziaky s nanukmi)
 
 
V prípade individuálnej dopravy nám prosím dajte avízo
...adresa je:  Autocamping Podlesok - Hrabušice
 
Tesime sa moc!

 

Začiatkom prázdnin sme s deťmi absolvovali týždenné sústredenie v Slovenskom Raji.

Počasie nám vyšlo perfektne. Pršať začalo až keď sme v piatok odchádzali.
Deti cestovali vlakom, najstarší prišli do Podlesku bicyklami.

Fotodokumentáciu nájdete na klubovom > Facebooku




Ubytovanie: 
v chatkách v Autokempe Podlesok
3x chata 8 postelí
3x chata 5 postelí

 Pozrite ..link na mapku: https://goo.gl/maps/5SUqAsRdquS2

...link na Webstránku ubytovania: http://www.podlesok.sk/sk/



Predbežný program sústredenia bol:
(ako ho pripravil náš hlavný organizátor a kultúrny referent v jednej osobe Tóno Považský)

Nedeľa 2.7.
16.00 príchod a ubytovanie účastníkov
18:00 a 18:30 večera jednotna v 2 etapach 25 a 25 (po druzstvách) 
20:00 táborák a zahájenie
21:30 večierka

Pondelok 3.7.
7:00 budíček, rozcvička, hygiena
7:30 a 8:00 raňajky v 2 etapach
8:30 Staršie družstvá turistika Suchá Belá cca 2,5-3 hod späť zjazd na bikoch (vyvoz bike zabezpečený)
9:00 Mladšie družstvá cyklistika smer  Píla
12: 30 mladšie družstvá obed starší turistický balíček
do 15:00 odpočinok
15:00 loptove hry
16:00 turisticko logisticke skolenie : praca s mapou, orientacia v terene, praca s buzolou, zalozenie ohna bez zapaliek...
18:00 a 18:30 večera v 2 etapách
Kontrola izieb a bodovanie

Utorok 4.7.
7:00 budíček, rozcvička, hygiena
7:30 a 8:00 raňajky v 2 etapach
Všetci turistika prielom Hornádu až do hrdla Hornádu, následne Kláštorská roklina  - Kláštorisko, zjazd na bikoch do Podlesku
Obed balíček, prestávka cca 1 hod na Kláštorisku
18:00 spoločný táborák a opekanie, nočné hry a schovávačky
22:00 večierka

Streda 5.7.
8:00 budíček
8:00 a 8:30 raňajky
9:30 športový deň
Bike, súťaže, loptové hry, preliezky, jazda na koňoch (v riešení)
12:30 a 13:00 obed v 2 etapach
15:00 prechadzka do dediny za kultúrou
18:00 a 18:30 večera v 2 etapach
20.00 bodovanie izieb
21:00 večierka

Štvrtok 6.7.
8:00 budíček
7:30 a 8:00 raňajky
9:15 odchod autobusom smer Píla
Turistika Píla - Piecky 3-4 hod späť zjaz bikom
Obed Balíček
16:00 loptové hry
18:00 a 18:30 večera
20:00 spoločný rozlúčkový táborák,
Vyhodnotenie súťaží a pobytu
22:00 večierka

Piatok 7.7.

8:00 budíček
8:30 a 9:00 raňajky
9:30 odovzdanie izieb
10:00 naloženie bikov a batožiny
11:30 a 12:00 obed
12:30 pešo 5km smer Vydrník
14:04 Vydrník ZS odchod smer PP
15:43 príchod do LM




Organizačný výbor KAL Jasná.

V mesiacoch máj a jún sú organizované tréningy podľa tohoto programu:

 

Žiacke družstvo:

 

Pondelok: A-družstvo starší - LMTC, mladší telocvičňa Obchodnej akadémie 14.30 hod.
                  B-družstvo - voľno

Utorok: telocvičňa Obch. akadémie 16.30 hod. (všetci)

Streda: ihrisko Obch. akadémie 15.00 hod. (všetci)

Štvrtok: A-družstvo starší - LMTC, ostatní voľno

Piatok: mestská plaváreň 14.00 

Sobota: cyklistika/korčule (podľa počasia)

Nedeľa: voľno

 

-----

 

Predžiacke družstvo:

 

Pondelok: A-družstvo - telocvičňa Obchodná akadémia 14.30
                  B-družstvo - voľno

Utorok: telocvičňa Obchodnej akadémie 15.00 hod (všetci)

Streda: voľo

Štvrtok:  telocvičňa/ihrisko Obchodnej akadémie 14.30 hod (všetci)

Piatok: mestská plaváreň 13.30 (všetci plavci)

Sobota: cyklistika/korčule (podľa počasia)

Nedeľa: voľno

 

-----

 

Prípravka:

 

Pondelok: voľno

Utorok: telocvičňa ZŠ Dem.cesta 16.30 hod. 

Streda: voľno

Štvrtok: telocvičňa ZŠ Dem.cesta 16.30 hod. 

Piatok: voľno

Sobota: cyklistika/korčule (podľa počasia)

Nedeľa: voľno

 

 

Týždenný počet tréningov pre všetky družstvá a počet sústredení za rok:
> počet tréningov

 

 

Na základe žiadostí zaslaných predajcom lyží a lyžiarského materálu zverejňujeme ponuky vybraných značiek aj s cenníkmi pre kluby na budúcu sezónu.

 

 

 

> Katalóg 2019-2020

 

 

> katalóg Atomic na sezónu 2019-2020

 

 

> Rossignol-katalog 2019-2020
> cenník 2019-2020   

 

 

 

 

Rozdelenie družstiev na budúcu sezónu je zatiaľ predbežné. Bude upravené po uzavretí zmlúv s rodičmi pretekárov a ich spracovaní do konca mesiaca máj 2019.

 

Žiaci A - starší 

tréner: M. Petruf

Frackowiak K. 2004  
Knapčok A. 2004  
Kubányová B. 2004  
Jelínková B. 2005  
Rajniak M. 2005  

 

Žiaci A - mladší

tréner: M. Petruf

Kubík A. 2006  
Hulejová K. 2006  
Prevuzňák T. 2007  
Medla M. 2007  
Palaj M. 2007  
Moravčíková S. 2007  

 

Žiaci B - starší a mladší

tréner: V. Antol

Jelínková K. 2004  
Kögelová K. 2005  
Kráľová S. 2005  
Antolová Z. 2007  
Jelenákova L. 2007  
Ursínyová Z. 2007  
Kráľ H. 2007  

 

Predžiaci A

trénerka V. Goňová

Drobčo A. 2008  
Hulejova I. 2008  
Miksová P. 2008  
Harbach J. 2009  
Streit A. 2009  
Pročová P. 2009  
Palaj T. 2009  
Macíková A. 2009  
Pozor M. 2010 len zima

 

Predžiaci B

Tréneri: V. Antol, P. Furst

Ursíny J. 2009  
Hliničanová N. 2009  
Považská N. 2008  
Durný K. 2008 len zima
Kubáň T. 2008  
Kořínková M. 2009  
Kráľová D. 2009  
Porubenová P. 2009  
Paulíny A. 2009 len zima
Kopáčik F. 2009 len zima
Mráziková T. 2010  
Hladký R. 2010  
Barteková K. 2010  
Magerčiaková V. 2010  
Šulc J. 2010  
Vozár J. 2010  
Gall J. 2011  
Gemzická T. 2011  
Hliničanová T. 2011  
Považský M. 2011  

 

Prípravka

trénerky: E. Antolová, J. Kňavová

Ábelová N. 2012  
Balúch J. 2012  
Garrett J. 2012  
Harbach A. 2012  
Harbach B. 2012  
Klimo J. 2012  
Krajči D. 2012  
Lazoň M. 2012  
Myslivec M. 2012  
Pozor M. 2012 len zima
Šimovček M. 2012  
Frackowiak F. 2013  
Hodas M. 2013  
Mičúchová J. 2013  
Pročová T. 2013  
     
     
     
     
     
     

 

Týždenný počet tréningov pre všetky družstvá a počet sústredení za rok:
> počet tréningov